Актемра: Переваги Та Склад Препарату, Показання, Де Купити З Доставкою Додому

Актемра – сертифікований лікарський препарат, що застосовується для лікування складних форм ревматоїдного артриту. Ліки поставляються у скляних флаконах. Має вигляд прозорої рідини, що використовується для приготування ін’єкцій на основі 0,9% розчину хлориду натрію. Вводиться препарат внутрішньовенно, крапельно. Особливість даного лікарського засобу полягає у можливості використання при лікуванні Covid-19, через що попит на нього зріс. Зараз знайти його в аптеках досить проблематично, незважаючи на те, що на препарат «Актемра» ціна  варіюється в межах 12000 гривень .

Актемри для лікування коронавірусної інфекції

Діюча речовина цього унікального препарату — тоцилізумаб . Цей імунодепресант провадиться компанією F.Hoffmann-La Roche. Швейцарський виробник розробив Актемру на лікування ревматоїдного артриту.

Згідно зі статистичними даними, при введенні ліків внутрішньовенно можна запобігти розвитку цитокінового шторму. Саме тому препарат був включений у дослідження як потенційний інгібітор цього найнебезпечнішого ускладнення коронавірусної інфекції. Наслідком цитокінового шторму стає відмирання легеневих тканин, киснева недостатність та летальний кінець.

Експеримент проводився Італії. Пацієнтам із пневмонією відразу після діагностування починали вводити Актемру. Варто зазначити, що добровільними учасниками дослідження стали 125 пацієнтів. Проміжні результати випробування показали позитивну динаміку, тому залучати більше волонтерів не стали.

 

Склад та форма випуску

В одному мл концентрованого розчину, розрахованого на приготування інфузії, міститься 20 мг тоцилізумабу. Також компонентний склад входять допоміжні речовини, такі як сахароза, натрієвий дигідрат, вода для ін’єкцій, полісорбат 80.

Продається Актемра флаконами по 4, 10, 20 мілілітрів. Залежно від форми поставки, в упаковці може бути 1 або 4 флакони препарату.

Показання та протипоказання

Ліки Актемра показані пацієнтам, які страждають від ревматоїдного артриту середнього або тяжкого ступеня тяжкості. Лікування цим засобом є монотерапією або комбінацією з Метотрексатом та іншими сильними засобами проти запалення.

До протипоказань до застосування Актемри варто віднести:

  • інфекційні захворювання;
  • підвищену чутливість до компонентів;
  • нещодавню вакцинацію;
  • вагітність, годування груддю.

Обережно Актемру слід застосовувати людям із рецидивуючими інфекційними захворюваннями, цукровим діабетом, дивертикулітом, порушеннями функцій печінки, нейтропенією.

Інструкція із застосування, правила зберігання

Вводиться приготований інфузійний розчин внутрішньовенно крапельним способом. Оптимальна доза – 8 мг/кг ваги. Капати необхідно протягом години з інтервалом 1 раз на 4 тижні.

Розводиться Актемра до 100 мл за допомогою стерильного 0,9-відсоткового розчину хлориду натрію. Важливою є повна стерильність під час розведення ін’єкції. Алгоритм дії наступний:

  • відмірювання необхідної кількості препарату за вагою;
  • відбір стерильним шприцом з інфузійного пакета натрію хлориду, попередньо розрахувавши обсяг;
  • відбір стерильним іншим шприцом препарату Актемра;
  • введення ліків в інфузійний пакет із хлористим натрієм;
  • перемішування розчину за допомогою акуратного перевертання пакета.

Вводити можна тільки свіжоприготовлені розчини, що не мають яскравого забарвлення та додаткових включень.

Так як на тоцилізумаб ціна висока, варто подбати про дотримання правил зберігання дорогого лікарського засобу. Незважаючи на збереження фармакологічних властивостей протягом 24 годин, використовувати Актемру після розведення рекомендується негайно. Можливі побічні дії можуть збільшити стан хворого. Запечатані флакони зберігаються у прохолодному місці з температурою трохи більше +8 градусів.

Де придбати Актемру в Україні з доставкою

На нашому сайті ви зможете купити Актемру недорого з доставкою додому. Ми маємо найдемократичніші ціни, адже ми є офіційними постачальниками сертифікованої продукції, але при цьому мінімізуємо витрати на транспортування та зберігання ліків, оскільки нам немає необхідності платити за торговельні площі. Працюючи безпосередньо з дистриб’юторами, ми отримуємо додаткові знижки, що дозволяє знизити до мінімуму вартість життєво важливих, але недоступних препаратів.

Ми пропонуємо широкий асортимент (різний обсяг флаконів), цілодобову підтримку клієнтів та швидку доставку найбільшими містами України.

Добавить комментарий