АНГИНАЛ С ИСЛАНДСКИМ МОХОМ — инструкция, состав, применение, дозировка, показания, противопоказания, отзывы

Состав:

1 г препарату міститьрідкого екстракту ісландського моху (1:10) 40 мг;рідкого екстракту трави звіробою продирявленого (1:10) 30 мг;рідкого екстракту квітів ромашки аптечної (1:10) 30 мг;евкаліптової олії 1 мг;допоміжні речовини: ментол, калію сорбат, мальтит (Е965), полісорбат 20 (Е433), полі –етиленгліколь (макрогол 400), етанол 96 %, вода очищена.

Лекарственная форма:

спрей

Основные физико-химические свойства:

сиропообразна, прозора або злегка опалесціювальна рідина з дрібнодисперсним осадом від світло-коричневого до темно-коричневого кольору, з характерним запахом і смаком;

Производитель:

Др. Мюллер Фарма, Чешская Республика

Фармакотерапевтическая группа:

Антисептические средства.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Дезінфекційний, протизапальний, обволікаючий і протибольовий препарат для лікування захворювань горла і порожнини рота. Спеціально підібрана комбінація лікарських рослин діє комплексно на уражену слизову оболонку, обумовлюючи швидке зменшення болю, запалення, захриплості та інших симптомів.Ісландський мох має велику кількість полісахаридів, які обволікають запалені слизові оболонки горла і порожнини рота.Звіробій має високу антибактеріальну активність відносно різних збудників захворювань слизових оболонок, у тому числі стійких до дії низки антибіотиків, крім того, він зміцнює стінки капілярів, чинить легку в’яжучу і протизапальну дію.Ромашка має спазмолітичні, протизапальні та антисептичні властивості. Квіти ромашки виявляють місцевий протизапальний, заспокійливий ефект.Ментол чинить легку місцеву знеболювальну дію.Фармакокінетика. Не досліджена.

Показания к применению:

Захворювання порожнини рота, горла і верхніх дихальних шляхів, які проявляються болем у горлі, захриплістю, сухим кашлем, запаленням ясен і слизової оболонки рота (ангіна, фарингіт, ларингіт, бронхіт, стоматит, гінгівіт).

Противопоказания:

Підвищена чутливість до компонентів, що входять до складу препарату.Бронхіальна астма. Дитячий вік до 3 років.

Особенности применения:

Під час вагітності, в період годування груддю препарат застосовувати з урахуванням співвідношення ризик/користь. Препарат містить від 23 до 30 % спирту, на що треба зважати водіям.Не допускати потрапляння препарату в очі. Після аплікації потрібно добре прополоскати насадку питною водою.Екстракт звіробою може підвищити чутливість шкіри до дії сонячних променів, тому в період лікування слід уникати перебування на сонці.

Способ применения и дозы:

Наноситься безпосередньо на слизові оболонки. Для дітей віком від 3 до 6 років – по 1 дозі (натискуванню) до 3 разів на добу, від 6 до 12 років – по 1-2 дози до 5 разів на добу, для дітей віком від 12 років і дорослих – по 2-3 дози до 8 разів на добу.При натисканні на головку розпилювача розпилюється 1 доза, яка містить 0,132 г.  Протягом 30 хв після застосування препарату слід утримуватися від пиття і приймання їжі.Курс лікування – не більше 2-х тижнів.

Передозировка:

Не відомо.

Побочные действия:

Можливі алергічні реакції у вигляді набряку слизової оболонки та печіння, пов’язані з підвищеною індивідуальною чутливістю до компонентів препарату.

Лекарственное взаимодействие:

Не відома.Умови та термін зберігання. Зберігати в сухому, темному і недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °С. Термін придатності – 3 роки.

Форма выпуска / упаковка:

30 г у флаконі і картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристика

Форма випуску

Спрей.

Адреса

Поухов 182503 41 Градец КраловеЧеська Республіка.

Вам также может понравиться

Добавить комментарий