ЦЕЛАСКОН ЕФЕКТ — інструкція, склад, застосування, дозування, показання, протипоказання, відгуки

Склад:

діюча речовина: ascorbic acid (vitamin C);1 капсула містить аскорбінової кислоти 500 мг;допоміжні речовини: цукор сферичний, шелак, кислота винна, тальк, барвник жовтий захід FCF (Е 110), титану діоксид (Е 171), желатин.Тверді желатинові капсули з помаранчевою прозорою основною частиною та помаранчевою непрозорою кришкою; в капсулах містяться білі або кремові сферичні гранули (пелети).

Основні фізико-хімічні властивості:

Фармакотерапевтична група:

Вітаміни. Прості препарати аскорбінової кислоти (вітаміну С).

Фармакологічні властивості:

Показання до застосування:

Запобігання та лікування недостатності вітаміну С у організмі. Препарат застосовується для підсилення імунітету організму при інфекційних захворюваннях, таких як грип та нежить, протягом яких застосування вітаміну полегшує і скорочує тривалість симптомів грипу та нежиті.Застосовується в умовах підвищеної потреби у вітаміні С протягом періоду вагітності, годування груддю, у періодах інтенсивного росту, в літньому віці, спортсменам, за умови надмірної фізичної та інтелектуальної роботи, після серйозних поранень, опіків, масштабного хірургічного втручання. Курці також мають збільшену потребу у вітаміні С. Препарат застосовують при допоміжній терапії проти інфекцій, особливо при респіраторних захворюваннях і як допоміжну речовину при довготривалому лікуванні поранень та переломів і за умови декубітальних та трофічних травм.

Протипоказання:

Дитячий вік до 14 років. Вагітність та період годування груддю. Підвищена чутливість до аскорбінової кислоти та будь-яких компонентів препарату; тромбози; тромбофлебіти.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Особливості застосування:

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Целаскон® Ефект протипоказаний під час вагітності. У період лікування рекомендується припинити годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Не впливає.

Діти:

Лікарський засіб у вигляді капсул можуть приймати діти віком від 14 років. Зважаючи на високу дозу вітаміну С, дітям віком до 14 років не рекомендується призначати препарат.

Спосіб застосування та дози:

Дорослим та дітям старше 14 років призначають по 500 мг (1 капсула) на добу. Вищі дози – 1000 мг на день – застосовують при лікуванні гіповітамінозу. Зазвичай високі дози вітаміну С приймають протягом 7 – 10 днів.Термін лікування визначається індивідуально, зазвичай становить 7 – 10 днів.Капсулу слід ковтати не розжовуючи, запивати достатньою кількістю рідини (склянка води).

Передозування:

Застосування великих доз препарату може призвести до блювання, нудоти або діареї, які зникають після його відміни. Специфічна терапія відсутня. Лікування симптоматичне.Довготривале застосування великих доз аскорбінової кислоти може прискорювати її власний метаболізм, внаслідок чого після відміни лікування може виникнути гіповітаміноз.- з боку шлунково-кишкового трактуз боку кровоносної та лімфатичної систем – гемолітична анемія;з боку імунної системи – екзема, кропив’янка;з боку нирок – оксалатні камені у нирках, ниркова недостатність;алергічні реакції – шкірні висипи, свербіж, кропив’янка, ангіоневротичний набряк;інші – стомлюваність.

Лікарська взаємодія:

При одночасному застосуванні аскорбінова кислота підсилює резорбцію заліза, V-пеніциліну та етинілестрадіолу. Ацетилсаліцилова кислота може знижувати рівень вітаміну С у крові, і вітамін С може підвищувати ниркову реабсорбцію саліцилатів. При високих дозах він може вплинути на ефективність антикоагулянтної терапії, вітамін С впливає на резорбцію вітаміну В12.Вітамін С знижує ефект пероральних контрацептивів.Вітамін С підсилює виділення оксалатів із сечею, таким чином підвищуючи ризик формування оксалатних сечових каменів.

Термін придатності:

2 роки.

Умови зберігання:

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

По 10 капсул у блістері; по 1 або по 3, або по 6 блістерів в упаковці.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Вам также может понравиться

Добавить комментарий