ДЕЛЬМАР СТРОНГ — інструкція, склад, застосування, дозування, показання, протипоказання, відгуки

Офіційна інструкція

Склад:

Склад: вода очищена, морська сіль (3,70%), бензалконію хлорид.

Властивості:

Дельмар Стронг — назальний спрей, який представляє собою гіпертонічний розчин відновленої морської води, тобто підвищеної концентрації.

Гіпертонічний р-ин забезпечує зменшення набряку слизової оболонки порожнини носа завдяки виведенню надмірної рідини з міжклітинного простору за рахунок різниці осмотичного тиску.

Дельмар Стронг змиває віруси і бактерії зі слизової оболонки порожнини носа. Мікроелементи, що входять до складу спрею, покращують функцію миготливого епітелію, в свою чергу, це посилює захисні властивості слизової оболонки носа і придаткових пазух.

Показання до застосування:

Назальний спрей Дельмар Стронг рекомендується: для поліпшення стану при гострих і хронічних запальних захворюваннях порожнини носа, придаткових пазух і носоглотки (риніт, синусит, назофарингіт, гайморит).

Спосіб застосування та дози:

Перед першим використанням зняти захисне кільце, яке знаходиться під пластиковим носиком для розпилення.

Дельмар Стронг спрей назальний рекомендується використовувати у дорослих і дітей віком старше 1 року по 1-2 вприскування в кожну ніздрю 3-4 рази на добу. Профілактичний курс в середньому становить 2 тижні.

З гігієнічних міркувань у кожного пацієнта повинен бути окремий розпилювач.

Умови зберігання:

При температурі не вище 25 ° C.

Форма випуску / упаковка:

Спрей 50 мл.

Виробник:

Непосредственное производство: Медокемі ЛТД, Кіпр, Представництво в Україні: 04071, Київ, пров. Ярославський, 7/9, оф. 11. Тел./факс: (044) 467-52-78

Додаткові дані

Регистрация:

№ 05.03.02-03/45615 від 16.07.2014 до 10.07.2019

Добавить комментарий