ГЕКСАПНЕВМИН ДЛЯ ДЕТЕЙ — инструкция, состав, применение, дозировка, показания, противопоказания, отзывы

ГЕКСАПНЕВМИН ДЛЯ ДЕТЕЙ - инструкция, состав, применение, дозировка, показания, противопоказания, отзывы

Нет Регистрации

Дозировка:

Гексапневмин Для Детей сироп по 200 мл во флак.

Официальная инструкция

Состав:

1 мірна ложка (5 мл) містить біклотимолу — 7,5 мг; фолкодину — 5 мг, хлорфенаміну малеату — 0,5 мг;допоміжні речовини: етанол 96%, барвник оранжево-жовтий S (Е110), сахароза, гуарова камедь, натрію метилпарагідроксибензоат (Е219), кислоти лимонної моногідрат, натрію цитрат, апельсиновий смаковий агент, вода очищена.

Лекарственная форма:

сироп

Основные физико-химические свойства:

сироп оранжевого кольору з апельсиновим смаком;

Производитель:

Лаб. Бушара-Рекордати, Франция

Фармакотерапевтическая группа:

Средства, применяемые при кашле и простудных заболеваниях. Отхаркивающие средства.

Фармакологические свойства:

Комбінований препарат. Застосовується для симптоматичного лікування сухого подразливого непродуктивного кашлю, особливо, якщо він раптово виникає ввечері або протягом ночі. Має антимікробні, антигістамінні та протикашльові властивості. Біклотимол чинить бактерицидну дію відносно стафілококів, стрептококів, мікрококів та коринебактерій. Коагулює білки мікробної клітини.Хлорфенаміну малеат – антигістамінна речовина, яка впливає на периферичні рецептори Н1, запобігаючи бронхіальним спазмам, має атропінову, седативну, протикашльову дію. Фолкодин – протикашльовий засіб центральної дії, похідне морфіну. Пригнічує дихальний центр, але меншою мірою, ніж кодеїн.Поєднання фолкодину з хлорфенаміну малеатом дозволяє досягти оптимальної протикашльової дії завдяки ефекту потенціювання фармакологічної активності.

Показания к применению:

Застосовується для лікування сухого подразливого непродуктивного кашлю у дітей віком від 8 років (якщо маса тіла дитини більше 25 кг) до 15 років. 

Противопоказания:

Індивідуальна непереносимість будь-якого з компонентів препарату, дихальна недостатність, астматичний кашель, захворювання, при яких підвищений ризик затримки сечі, закритокутова глаукома. Для дорослих – період вагітності і лактації.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Особенности применения:

Не застосовується для лікування продуктивного кашлю. Цей препарат містить 5,1 % спирту етилового, що відповідає 200 мг спирту на 1 мірну ложку (5,0 мл). З обережністю застосовувати у випадку печінкової та ниркової недостатності. Слід виключити шлунково-езофагеальний рефлекс та бронхіальну астму перед застосуванням препарату. При лікуванні хворих на цукровий діабет або при застосуванні гіпоглікемічної дієти, слід завважити, що препарат містить 1,875 г цукру в 1/2 мірної ложки (2,5 мл) та 3,75 г в 1 мірній ложці (5 мл). Препарат може викликати сонливість, що треба мати на увазі пацієнтам, які керують автотранспортом чи працюють з машинами.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Способ применения и дозы:

Препарат призначають дітям від 8 до 15 років.Сироп приймають внутрішньо. Для прийому використовується мірна ложка ємністю 5 мл з градуйованою рискою на рівні 2,5 мл.Діти з масою тіла від 25 кг до 30 кг (приблизний вік 8 – 10 років): 2,5 мл (1/2 мірної ложки) 3 рази на добу з інтервалом не менше 4 годин, але не перевищуючи 6 одноразових доз на добу. Діти з масою тіла від 30 кг до 50 кг (приблизний вік 10 – 15 років): 5 мл (1 мірна ложка) 3 рази на добу з інтервалом не менше 4 годин, але не перевищуючи 6 одноразових доз на добу. Тривалість лікування не повинна перевищувати 5 днів і обмежуватись лише моментами виникнення кашлю. Дітям до 8 років – лише за життєвими показаннями у випадках, коли необхідність пригнічення кашлю перевищує ризик від застосування похідного морфіну.

Передозировка:

При передозуванні можливі такі симптоми: судоми, утруднення дихання, порушення свідомості, кома.Лікування передозування – симптоматичне, в спеціальних умовах.

Побочные действия:

Алергічні реакції (шкірні: кропив”янка, еритема, екзема, пурпура; ангіоневротичний набряк; анафілактичний шок);Лейкопенія, що супроводжується пропасницею; тромбоцитопенія, що проявляється носовими чи ясневими кровотечами;сонливість, зменшення уваги, утруднення дихання, запаморочення, сплутаність свідомості, галюцинації, порушення координації рухів, тремор, сухість у роті, порушення акомодації, затримка сечі, запори, прискорене серцебиття, зниження артеріального тиску, прояви збудження (хвилювання, нервовість, безсоння).

Лекарственное взаимодействие:

Не застосовувати разом з препаратами, які підвищують бронхіальну секрецію (муколітики, тощо).Не слід застосовувати разом з препаратами, які містять спирт або з препаратами, що пригнічують центральну нервову систему (антидепресанти, барбітурати, бензодіазепіни, снодійні, клонідин та споріднені з ним речовини, похідні морфію – знеболюючі та протикашльові засоби, метадон, нейролептики, анксіолітики) – ризик пригнічення діяльності центральної нервової системи.Не слід застосовувати разом з препаратами, що містять атропін та препарати атропінової групи — можлива затримка сечі, запори, сухість у роті.Не рекомендується застосовувати з препаратами, які можуть викликати антабусоподібну реакцію зі спиртом – дисульфірам, цефамандол, цефоперазон, латамоксеф, цефалоспорин, хлорамфенікол, хлорпропамід, глібенкламід, гризеофульвін, похідні імідазолу, кетоконазол, прокарбазин та інші – можливий жар, блювання, тахікардія.

Срок годности:

Зберігати при кімнатній температурі у місцях, недоступних для дітей. Термін придатності – 2 роки. Після розкриття флакона – 8 діб.

Форма выпуска / упаковка:

200 мл у флаконі та мірна ложка у картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристика

Форма випуску

Сироп.

Адреса

68, вул. Маржолен, 92300 ЛЕВАЛЛУА-ПЕРРЕ, ФРАНЦІЯ.

Дополнительные данные

Дозировка:

Гексапневмин Для Детей сироп по 200 мл во флак.

Регистрация:

№ UA/6282/01/01 от 19.04.2007. Приказ № 195 от 19.04.2007

Вам также может понравиться

Добавить комментарий