ГЕРБИОН ЖЕНЬШЕНЬ — инструкция, состав, применение, дозировка, показания, противопоказания, отзывы

Состав:

діюча речовина: 1 капсула містить женьшеню кореня сухий екстракт стандартизований (4-6:1) з вмістом суми гінзенозидів у вигляді Rgl і Rbl 5-7 % – 350 мг;допоміжні речовини: лактози моногідрат, крохмаль кукурудзяний, тальк, кремнію діоксид колоїдний безводний, магнію стеарат, заліза оксид чорний (Е 172), заліза оксид червоний (Е 172), заліза оксид жовтий (Е 172), титану діоксид (Е 171), желатин.

Лекарственная форма:

капсулы

Основные физико-химические свойства:

Производитель:

КРКА, д.д., Ново место, Словения

Фармакотерапевтическая группа:

Тонизирующие средства.

Фармакологические свойства:

Показания к применению:

Тривале та підвищене розумове і фізичне навантаження.Астенічні стани різної етіології.Підвищення опірності організму до стресових ситуацій та несприятливих факторів навколишнього середовища.Період одужання.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до екстракту женьшеню чи до будь-якого іншого компонента препарату. Зазвичай підвищена чутливість до препарату проявляється у вигляді набряку, висипів та утрудненого дихання. У разі появи симптомів підвищеної чутливості до препарату застосування препарату слід припинити.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Применение в период беременности или кормления грудью:

Враховуючи відсутність клінічних даних щодо застосування женьшеню у жінок під час вагітності та в період годування груддю, застосування препарату таким жінкам не рекомендується.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Не впливає.

Дети:

Капсули Гербіон Женьшень не рекомендовані для лікування дітей, оскільки дані щодо застосування препарату пацієнтам даної вікової групи відсутні.

Способ применения и дозы:

Рекомендована доза для дорослих становить 1 капсула на добу під час сніданку. Капсули слід ковтати, запиваючи невеликою кількістю води. Тривалість лікування – 4-8 тижнів. За необхідності курс лікування повторити через 1 місяць.Максимальна рекомендована доза для дорослих становить 1 капсула. Максимальна тривалість лікування – 8 тижнів.

Передозировка:

Про випадки інтоксикації екстрактом женьшеню у людини не повідомлялось. При передозуванні може виникнути порушення сну, нервове збудження, артеріальна гіпертензія, шкірні висипи, діарея. Побічні реакції спостерігались при застосуванні добових доз женьшеню ≥ 15 г.

Побочные действия:

Захворювання з боку імунної системи. У поодиноких випадках спостерігаються реакції підвищеної чутливості: набряк, висипи або утруднене дихання. Лікування: симптоматичне.

Лекарственное взаимодействие:

Капсули Гербіон Женьшень не рекомендовані особам, які застосовують варфарин.

Условия хранения:

Зберігати при температурі не вище 30 °С в оригінальній упаковці для захисту від дії вологи. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

30 капсул у контейнері із засобом для поглинання вологи, 1 контейнер у картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Особливі застереження

Капсули Гербіон Женьшень не рекомендовано застосовувати пацієнтам з артеріальною гіпертензією. Оскільки женьшень може впливати на процеси згортання крові, слід дотримуватися обережності під час прийому препаратів, що впливають на коагуляцію крові.Хворі на цукровий діабет повинні враховувати, що кожна капсула містить 19,95 мг лактози. Тому перед початком застосування препарату таким пацієнтам слід проконсультуватися з лікарем через можливість зниження рівня цукру в крові.Не застосовувати засіб для поглинання вологи, який знаходиться у флаконі.Інформація щодо неактивних компонентів препарату. Гербіон Женьшень містить лактозу, тому пацієнти зі спадковою непереносимістю лактози, галактоземією чи синдромом глюкозо-галактозної мальабсорбції не повинні застосовувати цей препарат.

Добавить комментарий