Уколи Проліа

При лікуванні постменопаузного остеопорозу часто призначають ін’єкції Проліа. Його активною речовиною є Деносумаб. Введення підшкірне, але варто знати про те, що якщо ви збираєтеся самі робити уколи Проліа, то повинні мати спеціальні навички, пройти навчання і володіти технікою.

Показання та призначення препарату

Проліауколи, які призначаються жінкам для лікування остеопорозу в постменопаузний період і чоловікам у разі підвищеного ризику переломів. Також препарат рекомендується при значній втраті кісткової маси у чоловіків і жінок, раку передміхурової залози. Засіб дає накопичувальний ефект, зазвичай воно призначається разом з кальцієм і вітаміном D.

Препарат вводиться підшкірно, продається в шприцах і являє собою прозору рідину без будь-яких видимих ​​домішок. Перед ін’єкцією засіб зігрівають до температури +25 градусів, вводять дуже повільно. Шприц і залишки препарату після ін’єкції знищують.

Цей препарат має протипоказання, тому його призначають з обережністю. Чи не призначається в таких випадках:
• при вагітності та годуванні груддю;
• при гіпокальціємії;
• дітям і підліткам (до 18 років);
• при гіперчутливості до компонентів.

Можливі побічні ефекти від Проліа, укол може викликати скелетно-м’язові болі, дискомфортні відчуття у верхніх і нижніх кінцівках. При дотриманні дозувань і всіх вимог по введенню препарату побічні ефекти з’являються вкрай рідко. Препарат вводиться не частіше, ніж раз в 6 місяців.

Де придбати?

Пацієнти, для лікування яких використовувався укол Проліа, відгуки про нього залишають виключно позитивні. Він дійсно допомагає впоратися з остеопорозом, зменшує біль і дискомфорт. Препарат коштує дорого — приблизно 3100 гривень. Але з огляду на те, що укол Проліа вводиться раз на півроку, ціна цілком прийнятна.

Дуже важливо придбати справжній препарат Проліа, укол тільки в тому випадку дасть ефект, якщо буде містити потрібну дозу діючої речовини. Купити такий ви зможете в нашій інтернет-аптеці. Якщо цікавить Проліа, ціна за укол становить від 3000 гривень за 60 мл. У нас найнижчі ціни, при цьому ми даємо всі необхідні гарантії на препарат. Купуючи уколи Проліа у нас, ви можете бути впевнені в якості препарату, при цьому ми маємо можливість зберегти прийнятні ціни.

Купуйте в нашій аптеці уколи Проліа — ціни нижче ви більше ніде не знайдете!

Вам также может понравиться

Добавить комментарий