КАНДЕРМ-БГ — інструкція, склад, застосування, дозування, показання, протипоказання, відгуки

Склад:

діючі речовини: 1 г крему містить клотримазолу 10 мг (1 %), беклометазону дипропіонату 0,25 мг (0,025%), гентаміцину сульфату (у перерахуванні на гентаміцин) 1 мг (0,1 %);допоміжні речовини: парафін, олія мінеральна, пропіленгліколь, спирт цетостеариловий, парафін білий м’який, хлоркрезол, цетомакрогол 1000, натрію метабісульфіт (Е 223), вода очищена.

Основні фізико-хімічні властивості:

пластична маса гомогенної консистенції білого кольору.

Виробник:

Вайшали Фармасьютикалз, Индия

Фармакотерапевтична група:

Протигрибкові засоби для місцевого застосування.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка. Комбінований препарат для зовнішнього застосування, який має широкий спектр дії: протигрибкову, антибактеріальну, протизапальну. Антимікотичний ефект крему Кандерм-БГ забезпечує компонент клотримазол, який порушує склад клітинної мембрани грибів, що призводить до лізису клітин. Клотримазол чинить також антимікробну дію стосовно грампозитивних і деяких грамнегативних бактерій, протипротозойну та протитрихомонадну дію. Гентаміцину сульфат має антибактеріальну дію відносно грампозитивних та багатьох грамнегативних бактерій. Беклометазону дипропіонат – синтетичний глюкортикостероїд, який чинить місцеву протизапальну дію.Фармакокінетика. При зовнішньому застосуванні в системний кровоток потрапляє незначна кількість препарату. У великій кількості препарат концентрується в епідермісі, меншою мірою – в дермі та підшкірній клітковині.

Показання до застосування:

Місцева терапія шкірних захворювань – дерматозів, дерматомікозів (кандидозів, трихофітій, мікроспорій, епідермофітій, різнобарвного лишаю), різноманітних форм інфікованих екзем і шкірних інфекцій з вираженою запальною реакцією.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до будь-якого компонента препарату, туберкульоз шкіри, шкірні прояви сифілісу, вітряна віспа, оперізувальний герпес. І триместр вагітності та годування груддю, дитячий вік до 3 років.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Особливості застосування:

Не слід застосовувати під оклюзійною пов’язкою, оскільки системна абсорбція глюкокортикостероїдів при місцевому застосуванні буде набагато вищою, якщо лікування проводитиметься на великих поверхнях тіла або при застосуванні під оклюзійною пов’язкою. Не можна застосовувати в офтальмологічній практиці. Будь-які побічні ефекти, що зустрічаються при застосуванні системних глюкокортикостероїдів, серед них – пригнічення функції кори наднирників, можуть відзначатися і при місцевому застосуванні глюкокортикостероїдів, особливо у дітей.Необхідно уникати нанесення на відкриті рани або ушкоджену шкіру.Відміну препарату після тривалого застосування рекомендується проводити поступово.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

У І триместрі вагітності протипоказаний. В ІІ, ІІІ триместрах вагітності застосування можливе тільки тоді, коли очікувана користь для матері перевищує можливий ризик для плода. Якщо застосування препарату необхідне у період годування груддю, годування груддю слід припинити.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Не впливає.

Діти:

Протипоказане застосування дітям віком до 3 років. Дітям віком від 3-х років застосовувати лише за призначенням та під наглядом лікаря.

Спосіб застосування та дози:

Застосовують зовнішньо дорослим і дітям віком старше 3 років.Крем наносять тонким шаром на уражені ділянки шкіри 2 рази на добу та обережно втирають. Тривалість лікування індивідуальна, залежить від ступеня тяжкості перебігу хвороби, локалізації патологічних змін. При грибкових ураженнях шкіри терапію препаратом рекомендують продовжувати протягом 2 тижнів після зникнення ознак захворювання.

Передозування:

Не встановлено.При тривалому застосуванні кортикостероїдів у високих дозах можливий розвиток симптомів гіперкортицизму.

Побічні дії:

При підвищеній чутливості до компонентів препарату можливі місцеві алергічні реакції, подразнення шкіри, свербіж, відчуття печіння, гіпопігментація шкіри, атрофія шкіри, стриї, еритема, сухість шкіри, фолікуліт, гіпертріхоз, вугри.

Лікарська взаємодія:

Місцеве застосування ністатину знижує лікувальний ефект препарату.

Термін придатності:

3 роки.

Умови зберігання:

Зберігати в сухому, захищеному від світла місці, при температурі від 18 °С до 25 °С. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

Крем по 5 г або 10 г у тубах алюмінієвих. 1 туба у картонній пачці

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Місцезнаходження

7 — й км, Джансатх Роад, Музаффар Нагар, Індія.

Добавить комментарий

ru_RURussian
ukUkrainian ru_RURussian