КОНЕАЛ — инструкция, состав, применение, дозировка, показания, противопоказания, отзывы

КОНЕАЛ - инструкция, состав, применение, дозировка, показания, противопоказания, отзывы

Нет Регистрации

Дозировка:

Конеал капли глаз., р-р, 3 мг/мл по 5 мл во флак.

Официальная инструкция

Состав:

діючі речовини: 1 мл розчину містить флуконазолу 3 мг;допоміжні речовини: натрію фосфат, натрію дигідроген фосфат, динатрію едетат, бензалконію хлорид, натрію хлорид, вода для ін’єкцій.

Лекарственная форма:

капли

Основные физико-химические свойства:

прозорий безбарвний розчин.

Производитель:

Алкон Парентералс Лтд, Индия

Фармакотерапевтическая группа:

Противогрибковые средства для местного применения.

Фармакологические свойства:

Конеал – протигрибковий препарат. Фармакодинаміка. Флуконазол – представник нового класу триазольних протигрибкових засобів, потужний селективний інгібітор синтезу стеролів у клітині грибів.Флуконазол – це азол другого покоління широкого спектра протигрибкової дії. Флуконазол має специфічну фармакокінетичну дію на інфекції центральної нервової системи, нирки та очі, успішно застосовується в лікуванні інфекцій, спричинених Cryptococcus neoformans та Candida albicans.Candida spp., а особливо Candida. albicans та Cryptococcus spp., переважають при серйозних грибкових інфекціях у пацієнтів, хворих на СНІД. У хворих на рак C. albicans – головний кандидозний патоген. C (Torulopsis) glabrata, C. pezrapsilosis та C. krusei нараховують в 46 % систематичних кандидозних інфекціях за останніми дослідженнями. Histoplasma capsulatum та Aspergillus spp. є також проблематичними у пацієнтів з імунодефіцитом та у тих, хто переніс трансплантацію кісткового мозку. Інші грибкові інфекції, такі як Соccidioides spp., можуть спричинити серйозні інфекції, особливо у пацієнтів з імунодефіцитом. Фармакокінетика. Висока біодоступність та низька токсичність флуконазолу, його стабільність, водорозчинність, низькомолекулярна маса, антигрибкова дія, дає можливість використовувати його для лікування місцевих очних інфекцій. Проникання флуконазолу (0,2 %) в рогівку та водянисту вологу ока було досліджено за допомогою методу газорідинної хроматографії. Максимальний рівень концентрації флуконазолу через 5 хв після обробки у рогівці складає – 8,2 ± 1,2 мкг/г та через 15 хв після нанесення на водянисту вологу ока становить – 9,4 ± 2,3 мкг/мл.Період напіввиведення (Т1/2) в очах, що піддавались впливу флуконазолу, становить 15 хв. Фармацевтичні характеристики.

Показания к применению:

Гострі та хронічні кон’юнктивіти, слизо-гнійні кон’юнктивіти, блефарокон’юнктивіти, блефарити, гнійна виразка рогівки з гіпопіоном чи без нього, бактеріальні кератити та кератоз кон’юнктивіти з хронічними дакріоциститами, мейбоміїт, передопераційна профілактика в офтальмологічній хірургії, післяопераційні інфекції.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до компонентів препарату, дитячий вік.

Особенности применения:

Препарат не застосовується для ін’єкцій. Якщо при застосуванні препарату подразнення ока не зникає або посилюється, слід припинити закапувати розчин. Забороняється доторкатися кінчиком флакона-крапельниці до будь-яких поверхонь, оскільки це може призвести до забруднення вмісту флакона.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Немає достатніх та перевірених даних щодо застосування препарату у вагітних. Невідомо, чи локально застосований флуконазол виділяється у молоко. У період вагітності і годування груддю Конеал варто застосовувати лише тоді, коли можлива користь для матері виправдовує потенційний ризик для плоду (дитини).

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Пацієнтам, у яких після застосування очних крапель Конеал тимчасово погіршується чіткість зору, не рекомендується керувати автомобілем або працювати зі складною технікою, верстатами чи будь-яким іншим складним устаткуванням, що вимагає чіткості зору.

Дети:

Досвід застосування у дітей флуконазолу у вигляді очних крапель відсутній, тому препарат не рекомендується застосовувати у цій віковій категорії.

Способ применения и дозы:

Дорослі одну або дві краплі закапують у кон’юнктивальний мішок ураженого ока кожні 4 години у денний час до зникнення ознак захворювання. Тривалість лікування визначає лікар.

Передозировка:

Немає повідомлень щодо передозування препарату.

Побочные действия:

Ексфоліативні порушення шкіри, судоми, лейкопенія, тромбоцитопенія, алопеція.

Лекарственное взаимодействие:

Флуконазол подовжує протромбінований час кумаринових антикоагулянтів, тому протромбінований час слід постійно контролювати.Одночасний прийом флуконазолу та циклоспорину може спричинювати підвищення рівня останнього. Флуконазол суттєво підвищує рівень фенітоїну та AUC (площа під кривою концентрація/час) та є результатом фенітоїнової токсичності.Одночасне застосування флуконазолу та пероральних гіпоглікеміків – похідних сульфонілсечовини (хлорпропаміду, глібенкламіду, гліпізиду, толбутаміду) – у хворих на цукровий діабет може спричинити збільшення концентрації плазми та зменшення метаболізму антидіабетичних компонентів.Одночасне застосування флуконазолу та рифампіцину зменшує AUC флуконазолу на 20 %.

Условия хранения:

Зберігати в захищеному від світла місці при температурі не вище 25 °С .Зберігати в недоступному для дітей місці. Розчин можна застосовувати протягом одного місяця після відкриття флакона.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Місцезнаходження

SP-918, Фейз III, Бхиваді – 301019, Райастан, Індія.

Дополнительные данные

Дозировка:

Конеал капли глаз., р-р, 3 мг/мл по 5 мл во флак.

Регистрация:

№ UA/9387/01/01 от 19.02.2009. Приказ № 107 от 19.02.2009

Вам также может понравиться

Добавить комментарий