ЛОРАНО ОДТ — инструкция, состав, применение, дозировка, показания, противопоказания, отзывы

ЛОРАНО ОДТ - инструкция, состав, применение, дозировка, показания, противопоказания, отзывы

Дозировка:

Лорано Одт таблетки, дисперг. в рот. полос., по 10 мг №20 (10х2)

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: лоратадин;1 таблетка містить лоратадину мікронізованого 10 мг;допоміжні речовини: аспартам (Е 951), кислота лимонна безводна, кремнію діоксид колоїдний безводний, крохмаль кукурудзяний, лактоза безводна, магнію стеарат, натрію кроскармелоза, маніт (Е 421), сорбіт (Е 420), кросповідон, кремнію діоксид колоїдний водний, полісорбат, повідон, целюлоза мікрокристалічна, підсолоджувач ароматизатор апельсиновий.

Лекарственная форма:

таблетки

Производитель:

Лек, предприятие комп. "Сандоз", Польша/Словения

Фармакотерапевтическая группа:

Антигистаминные средства для системного применения.

Показания к применению:

Симптоматичне лікування алергічного риніту та хронічної ідіопатичної кропив’янки.

Противопоказания:

Препарат протипоказаний пацієнтам з підвищеною чутливістю до активної речовини або до будь-якого іншого компонента препарату.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Пацієнтам із тяжким порушенням функцій печінки необхідно призначати меншу початкову дозу через можливе зменшення кліренсу лоратадину (рекомендована початкова доза – 10 мг через день). Терапію Лорано ОДТ слід припинити при виникненні алергічної реакції або тяжких побічних ефектів.Застосування препарату необхідно припинити, як мінімум, за 48 годин перед проведенням шкірних тестів, оскільки антигістаміни можуть нейтралізувати або іншим чином послабляти позитивну реакцію при визначенні індексу реактивності шкіри.Препарат містить лактозу і сорбіт, тому його не слід призначати пацієнтам з рідкісними спадковими формами непереносимості фруктози та галактози, дефіцитом лактази або синдромом глюкозо-галактозної мальабсорбції.Препарат містить аспартам. Аспартам є джерелом фенілаланіну, який може бути небезпечним для пацієнтів, хворих на фенілкетонурію.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Безпека застосування лоратадину вагітним не встановлена, тому не рекомендується призначати Лорано ОДТ у період вагітності.Лоратадин проникає у грудне молоко, тому не рекомендується застосовувати препарат у період годування груддю.Фертильність. Дані щодо впливу продукту на жіночу або чоловічу фертильність відсутні.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

У клінічних дослідженнях не відзначався вплив препарату на швидкість реакції пацієнта. Проте пацієнт має бути проінформований про окремі випадки виникнення сонливості або запаморочення, які можуть впливати на здатність керувати автотранспортом або працювати з іншими механізмами.

Дети:

Ефективність та безпека застосування препарату дітям віком до 2 років не встановлена. Таблетки по 10 мг не застосовувати дітям з масою тіла менше 30 кг. Таким пацієнтам рекомендується застосовувати препарат у вигляді сиропу або суспензії.

Способ применения и дозы:

Таблетки можна застосовувати незалежно від прийому їжі. При застосуванні таблеток слід дотримуватися обережності і брати їх тільки сухими руками.Таблетку слід покласти на язик і зачекати, доки вона повністю розчиниться, запивати таблетки водою або іншою рідиною не треба.Дорослим і дітям від 12 років призначати по 10 мг лоратадину (1 таблетка) 1 раз на добу.Дітям до 12 років з масою тіла більше 30 кг призначати по 10 мг (1 таблетка) 1 раз на добу.Таблетки по 10 мг не застосовувати дітям з масою тіла менше 30 кг. Таким пацієнтам рекомендується застосовувати препарат у вигляді сиропу або суспензії.Пацієнтам з тяжким порушенням функції печінки слід приймати меншу початкову дозу препарату, оскільки кліренс лоратадину у хворих цієї групи може знижуватися. Для дорослих і дітей з масою тіла понад 30 кг рекомендується прийом 10 мг лоратадину через день.Пацієнтам літнього віку та хворим із нирковою недостатністю корекція дози не потрібна.

Передозировка:

Передозування лоратадину підвищує частоту виникнення антихолінергічних симптомів. При передозуванні відзначалися сонливість, тахікардія та головний біль. При передозуванні рекомендується симптоматичне та підтримуюче лікування упродовж необхідного періоду часу. Рекомендуються стандартні заходи щодо видалення препарату, який не всмоктався зі шлунка: промивання шлунка, прийом подрібненого активованого вугілля з водою.Лоратадин не виводиться шляхом гемодіалізу; невідомо, чи виводиться лоратадин шляхом перитонеального діалізу.Після невідкладної допомоги пацієнт має залишатися під медичним наглядом.

Побочные действия:

У дітей віком від 2 до 12 років відзначалися такі небажані явища як головний біль, нервозність або підвищена втомлюваність. У дорослих та дітей віком від 12 років відзначалися сонливість, головний біль, підвищений апетит та безсоння.Спостерігалися поодинокі випадки наступних побічних ефектів:

Системи органів

Побічні ефекти

Імунна система Анафілаксія, включаючи ангіоедему
Нервова система Запаморочення, судоми
Серцево-судинна система Тахікардія, відчуття серцебиття, пальпітація
Шлунково-кишковий тракт Нудота, сухість у роті, гастрит
Гепатобіліарна система Порушення печінкових функцій
Шкіра та підшкірна тканина Висипання, алопеція
Загальні прояви Підвищена втомлюваність

Лекарственное взаимодействие:

Препарат не посилює пригнічувальну дію алкоголю на психомоторні реакції.Одночасне застосування лоратадину з інгібіторами CYP3A4 або CYP2D6 може призводити до підвищення рівня лоратадину, що, у свою чергу, посилює побічні ефекти.При одночасному застосуванні лоратадину з кетоконазолом, еритроміцином, циметидином відзначалося підвищення концентрації лоратадину у плазмі крові, але це підвищення не виявлялося клінічно, у тому числі за даними електрокардіограми.Діти. Дослідження взаємодій з іншими препаратами проводилися тільки з участю дорослих пацієнтів.

Условия хранения:

Зберігати в оригінальній упаковці.Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 7 або 10 таблеток у блістері; по 1 (7 ´ 1) або 2 (10 ´ 2) блістери у картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительные данные

Дозировка:

Лорано Одт таблетки, дисперг. в рот. полос., по 10 мг №20 (10х2)

Регистрация:

№ UA/6985/03/01 от 05.07.2013. Приказ № 574 от 05.07.2013

Вам также может понравиться

Добавить комментарий