Народні засоби Від Алергії: Марна Трата Часу Або Порятунок?

Алергія — проблема, яка «оживає» з настанням літа. Згідно зі статистичними даними, близько 20% жителів України страждають від цього захворювання, зазнаючи серйозного дискомфорту під час рясного цвітіння рослин. Доказова медицина пропонує базові клінічні рекомендації: краплі в ніс від алергії, а також антигістамінні таблетки, які допомагають мінімізувати або взагалі усунути симптоматику. Але все одно багато пацієнтів віддають перевагу народній медицині: чи є в цьому сенс, і чи не погіршить цей поточний стан?

Симптоми алергічної реакції

Якщо спростити процес, то алергічна реакція виникає і розвивається наступним чином: при контакті з речовиною, для «обробки» якої в організму не вистачає ресурсів, тіло всіма силами намагається його позбутися. Це проявляється певними симптомами:

  • сильний нежить;
  • сльозові очі;
  • першіння у горлі.

І щоб нормалізувати самопочуття, потрібно впливати насамперед на причину виникнення алергічної реакції – високий гістамін. При регулярному прийомі ліків пацієнти спостерігають стійке покращення стану навіть у пікові сезони цвітіння рослин.

Народні засоби для лікування алергії

Народні засоби досить численні. У рамках боротьби з алергією активно рекомендуються такі методи:

Настій цибулиння. Відварювати щодня, приймати протягом дня.

Сік селери. Винятково свіжий, вживають натще.

Ароматерапія. Вдихати олії хвойних або лаванди протягом дня, використовуючи спеціальний дифузор.

Ці кошти лідирують у списку рекомендацій щодо лікування натуральними продуктами. Ось тільки головна небезпека такої терапії у тому, що алергени здатні накопичуватися в організмі. І якщо з появою перших симптомів не вжито необхідних заходів, то стан поступово погіршується, що може спричинити виникнення патологічних реакцій. А витрачаючи час на приготування щоденних відварів та приготування рослинних коктейлів, можна незабаром погіршити ситуацію – і доведеться негайно звертатися до медустанови.

Ідентична ситуація при використанні БАДів. Вітаміни та мінерали необхідні організму, але до лікування алергії вони не мають жодного відношення. Тому не варто ризикувати своїм здоров’ям: простіше замовити в інтернет-аптеці перелік необхідних ліків та негайно почати використовувати сертифіковані краплі та таблетки. А якщо є бажання оздоровити організм відварами та соками, варто все-таки використовувати ці продукти у поєднанні з повноцінним лікуванням.

 

Источник : https://www.piluli.info/narodnye-sredstva-ot-allergii-naprasnaya-trata-vremeni-ili-spasenie/

Добавить комментарий