РИНАТИОЛ 2% — инструкция, состав, применение, дозировка, показания, противопоказания, отзывы

РИНАТИОЛ 2% - инструкция, состав, применение, дозировка, показания, противопоказания, отзывы

Нет Регистрации

Дозировка:

Ринатиол 2% сироп, 100 мг/5 мл по 125 мл во флак.

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: carbocisteine; 100 мл сиропу містять карбоцистеїну – 2,0 г.Одна мірна ложка ємкістю 5 мл містить 100 мг карбоцистеїну, 3,5 г сахарози і 13 мг натрію.допоміжні речовини: сахароза, метилпарагідроксибензоат (Е 128), ванілін, ароматизатор малиновий (містить етанол), ароматизатор вишневий (містить етанол і бензойний альдегід), кошеніль червона А (Е 124), натрію гідроксид, вода очищена

Лекарственная форма:

сироп

Производитель:

Санофи Винтроп Индастриа для "Санофи-Авентис Украина,ООО", Франция/Украина

Фармакотерапевтическая группа:

Средства, применяемые при кашле и простудных заболеваниях. Муколитические средства.

Показания к применению:

Захворювання бронхів, що супроводжується утворенням в`язкого мокротиння, яке важко видаляється: гострий бронхіт і загострення хронічних захворювань легень.

Противопоказания:

Наявність в анамнезі випадків підвищеної чутливості до однієї з допоміжних речовин, особливо метилпарагідроксибензоату та інших солей парагідроксибензоату.Хворим з непереносимістю фруктози, синдромом мальабсорбції глюкози і галактози чи недостатністю сахарази-ізомальтази, оскільки він містить сахарозу.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Вагітність. Під час досліджень на тваринах не було виявлено ніяких тератогенних ефектів. Якщо у тварин таких ефектів не спостерігається, то і в людини несприятливі впливи на розвиток ембріона не очікуються. На сьогодні відомо, що речовини, які викликають вади розвитку у людини, також справляють тератогенний вплив під час належним чином проведених досліджень на двох видах тварин. До теперішнього часу не було жодних повідомлень про тератогенні ефекти під час клінічного застосування. Проте існує недостатньо даних щодо впливу на перебіг вагітності у жінок, які приймали карбоцистеїн, щоб повністю виключити весь ризик. Таким чином, призначення карбоцистеїну під час вагітності можливе тільки у разі нагальної необхідності. Годування груддю.Не існує даних щодо того, чи потрапляє карбоцистеїн до грудного молока. Однак, зважаючи на його низьку токсичність, у разі лікування матері цим засобом потенційні ризики для дитини є незначними. Отже, грудне вигодовування є припустимим.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Не впливає.

Дети:

Застосовується у дітей віком від 1 місяця.

Способ применения и дозы:

Одна 5 мл мірна ложка містить 100 мг карбоцистеїну. Діти віком від 1 місяця до 2 років: по 20 — 30 мг/кг ваги тіла/добу, за 1 або 2 приймання, максимальна разова доза 100 мг, тобто одна 5 мл мірна ложка на одне приймання. Діти віком від 2 до 5 років: по 200 мг на добу, в 2 приймання, тобто по одній 5 мл мірній ложці два рази на добу. Діти віком від 5 років: 300 мг на добу, у 3 приймання, тобто по одній 5 мл мірній ложці три рази на добу. Тривалість лікування Лікування має бути якомога коротшим і тривати не довше 8 — 10 днів.

Передозировка:

На сьогодні жодного повідомлення про передозування або виникнення інтоксикації при застосуванні препарату Ринатіол 2% не надходило.

Побочные действия:

Можливі реакції шлунково-кишкової непереносимості (біль у шлунку, нудота, діарея). У таких випадках рекомендується знизити дозування. Препарат Ринатіол® 2% може викликати алергічні реакції (можливо, віддалені в часі) через наявність у його складі парагідроксибензоату (ефірів). Ринатіол® 2% може спричиняти виникнення алергічних реакцій, пов’язаних з наявністю барвника – кошеніль червоний A.

Лекарственное взаимодействие:

Взаємодія поки що невідома.

Срок годности:

3 роки.Термін придатності після відкриття флакону – 1 місяць при температурі не вище +25ºС.

Условия хранения:

Зберігати у недоступному для дітей місці. Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище +25ºС .

Форма выпуска / упаковка:

№ 1: флакон по 125 мл у картонній коробці. В картонну коробку вкладена мірна ложка ємкістю 5 мл, градуйована на 2,5 мл.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Власник торгової ліцензії

ТОВ Санофі-Авентіс Україна, Україна/ Sanofi-Aventis Ukraine LLC, Ukraine.

Особливі застереження

У разі наявності густого або гнійного мокротиння, підвищеної температури чи хронічної хвороби бронхів або легень, клінічну ситуацію слід переглянути. Продуктивний кашель є фундаментальним механізмом захисту бронхолегеневої системи і як такий пригнічуватися не повинен. Комбінування засобів, які модифікують бронхіальну секрецію, із засобами для пригнічення кашлю і/або речовинами, які пригнічують секрецію (атропіноподібні препарати), не має ніякого сенсу. Особливі запобіжні заходи при застосуванні З осторогою слід призначати особам з пептичними виразками. При призначенні хворим на діабет або пацієнтам, які дотримуються дієти з низьким вмістом цукру, слід пам’ятати про вміст сахарози у препараті (3,5 г на мірну ложку).

Дополнительные данные

Дозировка:

Ринатиол 2% сироп, 100 мг/5 мл по 125 мл во флак.

Регистрация:

№ UA/10155/01/01_ от 03.11.2009. Приказ № 799 от 03.11.2009

Вам также может понравиться

Добавить комментарий