Східна казка: весняно-літня колекція макіяжу Chanel

Східна казка: весняно-літня колекція макіяжу Chanel

20 лютого 2019

Chanel представили весняну колекцію макіяжу, натхненну подорожжю по Японії і Південній Кореї. «Мені подобається давати макіяжу свободу для подорожей. Я ніколи не хотіла і не хочу обмежувати жінок умовностями і кліше», – каже креативний директор з макіяжу Chanel, Лючія Піка. Про нові продукти і колекції макіяжу – читайте нижче.

 

У новій весняно-літній колекції макіяжу Chanel увага зосереджена на натуральній, не завжди досконалій красі. Основним мотивом колірної гами стали блискітки сірих і золотих відтінків, а також насичені відтінки червоного і рожевого. Акценти колекції – натуральне сяйво шкіри і колірні відблиски. Здається, з нею можна вирушати в подорож хоч на край світу.

Очі

Лючія Піка представляє палетку тіней Les 9 Ombres édition N°2 Quintessence з палітрою неяскравих, м'яких відтінків. Крім палетки у Chanel створили кремові тіні Ombre Première Crème 840 Platine Bronze, інтенсивність яких залежить тільки від особистих переваг – її можна регулювати.

Палетка тіней LES 9 OMBRES édition N°2 quintessence

Палетка тіней LES 9 OMBRES édition N°2 quintessence
Кремові тіні Ombre Première Crème 840 Platine Bronze
1 / 2

Обличчя

Для скульптурування і додання свіжості Лючія розробила гелевий бронзер BAUME ESSENTIEL Transparent Sculpting натурального рожевого і золотистого відтінків. Особливістю колекції є спеціальна кисть PINCEAU Illuminateur Rétractable, яку можна використовувати для скул і щік, для повік і над бровами.

Бронзер BAUME ESSENTIEL Transparent Sculpting
Бронзер BAUME ESSENTIEL Transparent Sculpting
Кисть PINCEAU Illuminateur Rétractable
1 / 3
Губи

Як розпускаються з настанням весни бруньки на деревах, так і губи стають соковитішими і яскравішими. Щоб підкреслити їх красу, у весняну колекцію увійшла матова помада ROUGE ALLURE VELVET у трьох відтінках: 71 Nuance, 72 Infrarose і 73 Impérial. А також рідка пудрова помада ROUGE ALLURE LIQUID POWDER у двох відтінках: 962 Electric Blossom і 964 Bittersweet.

 

Матова помада ROUGE ALLURE VELVET

«Пудрова помада ніби тане на шкірі, – розповідає Лючія Піка. – Це досить складна текстура».

Матова помада ROUGE ALLURE VELVET 71 Nuance
Матова помада ROUGE ALLURE VELVET 72 Infrarose
Матова помада ROUGE ALLURE VELVET  73 Impérial
Пудрова рідка помада ROUGE ALLURE LIQUID POWDER 964 Bittersweet
Пудрова рідка помада ROUGE ALLURE LIQUID POWDER 962 Electric Blossom
1 / 5
Нігті

Лаки для нігтів – як натяк на близький теплий сезон, який ось-ось увірветься в наші широти. №646 Bleached Mauve уособлює консервативну частину Східної Азії. №648 Techno Bloom – це вогні Токіо і Сеула, що сяятимуть всю ніч численними неоновими барвами.

Лак для нігтів LE VERNIS 646 Bleached Mauve
Лак для нігтів LE VERNIS NEON NAIL COLOUR 648 Techno Bloom
1 / 2
Читайте також:

Тепло вже близько: весняна колекція макіяжу Lancôme

Східна казка: весняно-літня колекція макіяжу Chanel

Nude-макіяж: новий погляд на класику

Chanel
·
макияж
·
коллекции макияжа
·
кисти для макияжа
·

Добавить комментарий