ВІТАНГО (VITANGO)

ФАРМАКОЛОГІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ

фармакодинаміка. Антистресовий адаптогенний лікарський засіб рослинного походження. Екстракт родіоли рожевої являє собою адаптоген, що стимулює неспецифічну резистентність проти різних стресових факторів завдяки вмісту у коренях органічних кислот, дубильних речовин, бета-ситостерину, двох кристалічних речовин: n-оксифеніл β-етанолу n-тирозину і його глікозиду n-оксифеніл-β-(β-α-глюкопіранозиду)-етанолу родіолізиду. Екстракт родіоли рожевої чинить адаптогенну дію за рахунок нормалізації обміну моноаміну, кортизолу та β-ендорфіну; модуляції системи первинної відповіді на стрес в організмі людини, гіпоталамо-гіпофізарно-наднирникової системи. Він також виявляє антиоксидантний ефект, покращує вироблення клітинної енергії, збільшуючи кількість, наприклад, аденозинтрифосфату.

Фармакокінетика. Дані відсутні.

ПОКАЗАННЯ

застосовується як адаптогенний засіб для запобігання та полегшення психічних і фізичних симптомів стресу та перевтоми (стомлюваність, неврастенія, вегетосудинна дистонія, роздратованість, напруженість).

ЗАСТОСУВАННЯ

дорослим слід приймати 1 таблетку двічі (вранці та в обід) на добу за 30 хв до прийому їжі, запиваючи склянкою води. Тривалість лікування визначає лікар індивідуально.

ПРОТИПОКАЗАННЯ

підвищена чутливість до діючої речовини або будь-якого компонента препарату. Період вагітності та годування груддю.

ПОБІЧНА ДІЯ

можливі реакції гіперчутливості, а також гіпоглікемія. У разі появи небажаних симптомів слід проконсультуватися з лікарем.

ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ

застосування в період вагітності або годування груддю. Протипоказане.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні транспорними засобами або іншими механізмами. Не впливає.

Діти. Препарат не рекомендується застосовувати у дітей (віком до 18 років).

ВЗАЄМОДІЯ З ІНШИМИ ЛІКАРСЬКИМИ ЗАСОБАМИ

дані про взаємодію відсутні.

ПЕРЕДОЗУВАННЯ

випадків передозування не виявлено.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ

не потребує особливих умов зберігання. Зберігати в недоступному для дітей місці.

ІНСТРУКЦІЯ МОЗ

Вам также может понравиться

Добавить комментарий